Koupit nebo pronajmout?
Nemovitost
Lokalita

Z historie naší realitní kanceláře

Kancelář jsme založili v říjnu 2014, abychom mohli rozvíjet spolupráci mezi poradci a pokračovat v dosavadní činnosti v oblasti realit a financování. Chceme poskytovat stávajícím i novým klientům služby na co nejlepší úrovni.  Sledujeme nové zákony a předpisy ovlivňující obchody s nemovitostmi, zajímáme se o průběh nájmů bytů a kanceláří, které jsme zprostředkovali  a získané zkušenosti pak používáme při nových obchodech. Řadu obchodů jsme realizovali ve spolupráci s dalšími olomouckými realitními kancelářemi. Během roku 2015 byla založena společnosti OL reality s.r.o., jednatelkou je Eva Lachová, makléři mají zmocnění vystupovat jako realitní makléři OL reality s.r.o.

Kancelář vede Eva Lachová, která vystudovala ČVUT Praha, obor pozemní stavby, pracuje v realitách 13. rok. Nejvíce nemovitostí prodala a pronajala na Svatém Kopečku a okolí (Radíkov, Droždín). Zabývá se investicemi do nemovitostí a jejich návratností. Často poskytuje rady dalším poradcům, školí nové makléře.

Paní Magda Randýsková začala spolupracovat s naší kanceláří 2.1.2019. Má za sebou 13 úspěšných let v realitách. Dříve pracovala v Patriotreality Olomouc, řešila prodeje nových i zánovních bytů, činžovních domů, pozemků, chat i chalup. V naší kanceláři řeší často pronájmy bytů pro investory. Bydlí v rodinném domě kousek za Olomoucí.

Pan Jaroslav Bejdák s naší kanceláří spolupracoval od listopadu 2016, skončil v r. 2021. 

 

Spolupracujeme s dalšími realitními kancelářemi

Jednou z cest úspěšného prodeje a pronájmu je spolupráce s dalšími solidními realitními poradci. Za posledních 5 let jsme společně realizovali řadu obchodů.  Naši dobře spolupracující kolegové jsou např.:

S makléři se dále společně radíme, jak prodat nebo pronajmout určitou nemovitost, chodíme společně na odborná školení, hledáme řešení u složitých obchodních případů.  Férová spolupráce je úspěšná cesta při obchodování.  

Realitní vzdělávací institut - Mgr. M. Jonáš, Pavel Tomek z ADOLu, Mgr. Ratajová z ABES, Institut Chytrý makléř Tomáše Kučery

   2018 - Martin Tesárek v Olomouci

školení s Michalem Součkem z QARA z Prahy, 2018

setkání úspěšných realitních makléřů z celé ČR a SR  - Bořetice - 11/2018

    Vytvořit poptávku

    • Byty
    • Domy
    • Rekreační objekty
    • Komerční nemovitosti
    • Pozemky
    • Ostatní

    Upřesnit

    Cena a plocha

    m2
    m2
    m2
    m2

    ... nebo vyberte celý kraj či okres

    Vlastnictví

    Konstrukce

    Typ budovy

    Vybavení

    Charakteristika

    IS sítě

    Umístění v obci

    Vyhledat vhodné nemovitosti

    • Byty
    • Domy

    Upřesnit

    Vyhledat fulltextově

    Cena a plocha

    m2
    m2
    m2
    m2

    ... nebo vyberte celý kraj či okres

    Vlastnictví

    Konstrukce

    Typ budovy

    Vybavení

    Charakteristika

    IS sítě

    Umístění v obci