Koupit nebo pronajmout?
Nemovitost
Lokalita

Makléři

Ing. Eva Lachová
realitní činností se zabývám již 18. rok, od roku 2007.  V té době jsem měla malé děti, vedla jsem Lachovu cukrárnu na Svatém Kopečku, ale chtěla jsem se vrátit ke své profesi - obchodu a stavařině.  Začala jsem prodávat a pronajímat nemovitosti širší rodině a známým, pak dalším klientům, co mě oslovili na doporučení. Je to rok od roku lepší - více kontaktů, více zkušeností, noví kolegové, nové technologie. Hodně mi v realitách pomáhá vzdělání na stavební průmyslovce i stavební fakultě ČVUT Praha - obor pozemní stavby, zkušenosti z banky, z provozu v cukrárně. Dost jsem vyzkoušela i na naší rodině - postavili jsem dva domy, spravuju a pronajímám naše byty, zařizuju daně. Vyznám se celkem dobře v účtování ohledně pronájmu nemovitostí, dost času věnuju psaní smluv na pronájmy pro všechny klienty. Práce v realitách (a naší kanceláři) je zatím ta nejlepší, co jsem dělala a věřím, že mě bude těšit až do konce mé pracovní kariéry. 

Nejvíce nemovitostí jsem zobchodovala na Svatém Kopečku a v okolí, kde bydlí naše velká rodina a známí.  Zajímá mě podnikání freelancerů a investování do nemovitostí. Pronajímám opakovaně byty klientů, moje tabulka 110 bytů/jednotek  se ukázala jako ideální počet, abych vše stíhala a mohla se všem věnovat.

Mám ráda klienty, co dobře komunikují a jsou trpěliví optimisté. Mým cílem jsou obchody WIN-WIN-WIN. Naše stránky na facebooku naleznete v odkazu:  www.facebook.com

Moje zájmy jsou cyklistika, běžky a turistika. Mám dvě velké šikovné dcery.

 

 

Mgr. Magda Randýsková

Již 15 let pracuji jako realitní makléřka. Z toho 10 let jako zaměstnanec ve společnosti PATRIOT reality, spol. s r. o., nyní  již čtyři roky pod značkou OL reality s.r.o.. Zabývám se prodejem i pronájmem všech typů nemovitostí.

Mou původní profesí je učitelství pro střední školy. Vystudovala jsem PřF UP v Olomouci, obor matematika – chemie a učila jsem na jediné škole až do doby, než jsem nastoupila do realitní kanceláře. I když je dobré mít zázemí velké společnosti, kde je výhodou, že se nemusíte starat o všechno sám a nenesete ani veškerou odpovědnost za průběh celého obchodu, dospěla jsem do bodu, kdy jsem si chtěla začít dělat práci po svém, a to i za cenu odpovědnosti za svou práci. Toho jsem docílila přechodem na OSVČ a zároveň do menší RK.

Jsem člověk loajální a mám ráda poctivost a férové jednání, a tyto vlastnosti se snažím ve své práci uplatnit. Práci v realitách mám ráda – jsem komunikativní, spolehlivá, pečlivá a mám upřímnou radost z toho, když všechny tři strany – prodávající x kupující x makléř – jsou na konci obchodu spokojené a následně mě prodávající i kupující (pronajímatelé i nájemci) doporučují svým známým anebo se sami ke mně vrací, což je z mého pohledu ta nejlepší odměna za můj přístup k práci a doufám, že to tak bude i nadále.

  Vytvořit poptávku

  • Byty
  • Domy
  • Rekreační objekty
  • Komerční nemovitosti
  • Pozemky
  • Ostatní

  Upřesnit

  Cena a plocha

  m2
  m2
  m2
  m2

  ... nebo vyberte celý kraj či okres

  Vlastnictví

  Konstrukce

  Typ budovy

  Vybavení

  Charakteristika

  IS sítě

  Umístění v obci

  Vyhledat vhodné nemovitosti

  • Byty
  • Domy

  Upřesnit

  Vyhledat fulltextově

  Cena a plocha

  m2
  m2
  m2
  m2

  ... nebo vyberte celý kraj či okres

  Vlastnictví

  Konstrukce

  Typ budovy

  Vybavení

  Charakteristika

  IS sítě

  Umístění v obci