Koupit nebo pronajmout?
Nemovitost
Lokalita

Výběr z pronajatých a prodaných bytů od roku 2014: Byty byly prodány za ceny v inzerci nebo jen se slevou kolem 5%.

Pronájmy bytů se uskutečnily za ceny uvedené v inzerci. Pronájmů je hodně, uvádím pouze výběr obchodů z různých lokalit.

PRODÁNO: Byt 2+kk, Olomouc - Holice, ul. U cukrovaru

Útulný byt 2+kk je ve zvýšeném přízemí panelového domu, kompletní rekonstrukce byla v r. 2012 (všechny rozvody, podlahy, dveře, jádro, kuch. linka). Okna a lodžie jsou orientovány do boční strany domu, na jih. 
V koupelně sprchový kout, malé umývadlo a WC, jádro vyzděné z Ytong, vše fungující a v dobrém stavu. Na předání bude byt nově vymalován nabílo.
Vytápění a příprava teplé vody dálkově, plyn v bytě není, máme k dispozici revizi el. rozvodů. K bytu je přístup přes vnější zastřešené schodiště (12 schodů) nebo přímo z ulice do suterénu, k výtahu. Dům je zateplený, s novým výtahem, bez úvěru.

Byt je vhodný pro mladý pár nebo lidi, co mají rádi svůj klid, ocení byt v dobrém stavu, s lodžií, nízké provozní náklady a lokalitu.
Holice jsou okrajová část Olomouce, se svým náměstím a službami, hřiště, vycházky v okolí.  Zastávka MHD do 5 min. K nádraží je to cca 10 min. autem. Pěkné bydlení bez starostí s volným parkováním u domu.          Prodáno 10/2023, cena v inzerci byla cena 2.880.000 Kč, ve spolupráci s jiným makléřem

   

 

PRODÁNO: Byt 1+1 ul. Polívkova, Olomouc, ke kompletní rekonstrukci

Prostorný byt - podlahová plocha bytu je 57,6 m2, včetně sklepu 7,5 m2 a půdy 7,6 m2, obytná plocha je tedy 42,5 m2. Zděný dům z roku 1925, byty byly modernizovány kolem roku 1964. Balkon/lodžie k bytu nepatří.  K domu patří spol. dvorek. Přístup k bytu je po 6 schodech od vchodových dveří, které jsou v úrovni chodníku, výtah v domě není, spol. kolárna k dispozici. Pod okny směrem ke kolejím jsou zahrádky, které mají lidé v pronájmu od Českých drah a dalo by se také domluvit.
nádraží Olomouc - město poblíž, zastávky MHD tramvají 2 min., pěšky do centra  a do parku do 5 min. 

Prodej: 05/2023, cena v inzerci byla 2,4 mil. Kč. Prodáno zájemcům, co jejich rodina bydlí v sousedním domě a mají to tam rádi. Potěšily je i vizualizace bud. stavu.

    

 

PRONAJATO v r. 2023:

- byty 2+kk s GS a 3+kk se 2 GS na ul. Karla Mareše v Olomouci, Vila park 

- byty 3+1 na Svatém Kopečku, ul. Dvorského

- byty 3+kk na ul. Gen. Píky, Rokycanova, Olomouc

- byt 2+kk na ul. Voskovcova, Rokycanova, Olomouc

- byt 2+kk na ul. Hamburgera, Bacherova, Olomouc

- byt 3+1 na ul. Slavonínská, Zikova, na Bystřičce v Olomouci

- byt 2+1 ul. Karafiátova, Norská, Olomouc 

- byt 1+1 ul. V hlinkách, Olomouc - pro mladou paní

- byt 2+kk s venkovním parkovacím stáním , ul. Mošnerova, Olomouc - pro zdravotní sestru z FN

         

        

 

PRODÁNO: Byt 2+kk s parkovacím místem - Olomouc - Peškova ul. Cihlový byt  o velikosti 53 m2 + velká lodžie 7,4 m2, celkem 60,4 m2 + vyhrazené venkovní parkovací stání u domu, poskytne příjemné bydlení pro 2 osoby. Novostavba z roku 2007, byt v předposledním podlaží, orientován na východní stranu, do klidné zelené plochy mezi domy. I v horkém létě tu bude příjemně. Olíbená lokalita pro bydlení, zastávka MHD od domu 5 min., poblíž obchod, kavárna, fitness, masáže, kadeřnictví, cyklostezka. Byt se vždy dobře pronajímal. Na bytě není žádná zástava pro banku.  Prodávající znám delší dobu, komunikativní a příjemní lidé.
Cena: 4.800.000 Kč, duben 2022

   

 

PRONAJATO v r. 2022  (výběr za období 08+09 ):

- byt 3+kk s GS v 5. NP na ul. Rokycanova, Olomouc, pro mladou rodinu

- pronájem 6 bytů ve 3. etapě ve Vila Parku, každý byt s 1 nebo 2 GS, venkovní žaluzie, 2. nebo 3. NP (brzy bude zpracované i video)

- pronájem 2 pěkných bytů 2+kk s GS na ul. Rokycanova v Olomouci, pro mladé pracující páry

- pronájem bytu 2+1 na ul. Ladova v Olomouci, pro starší studenty UP

- pronájem bytu 2+kk s venkovním parkovacím stáním na ul. Janského v Olomouci, pro mladý pár

- pronájem 2 bytů 2+kk na ul. Jiřího Pelikána v Olomouci, pro mladé páry

     

 

- částečně zařízený byt 3+kk s GS na ul. gen. Píky, pro mladou rodinku

- byt 1+kk s lodžií a GS na ul. Rokycanova, pro 1 muže

- kompletně zařízený byt 2+kk s velkou lodžií v 7. NP na ul. Janského, se zastřešeným parkovacím stáním, pro mladý prac. pár

   

 

- byt 3+1 v Olomouci, na Svatém Kopečku, po rekonstrukci, s klimatizací, pro mladou rodinu

- zařízený byt 2+kk s GS na ul. E. Husserla, v 6. NP, pro mladý pár

- nový byt 2+kk s GS ul. E. Hamburgera, v 5. a 6. NP, pro mladého manažera (využitý fotostaging)

    

     

- byt 1+kk na Svatém Kopečku pro ml. muže 

- zařízený byt 2+1 na ul. Ladova v Olomouci, pro ml. muže

- byt 1+kk v novostavbě ul. A. Rašína, v Olomouci, pro ml. muže

- byt 1+kk s GS v Olomouci, Rokycanova ul., pro studentský pár

    

 

PRODÁNO: Byt 3+kk s parkovacím stáním v Olomouci, Peškova ul.

Prostorný byt  je ve zvýšeném  1. NP cihlového domu (z r. 2009), užitná plocha je 88,2 m2 (vč. zděného sklepu 3,3 m2 v 1. PP) + zastřešený balkón 13,9 m2, celkem 102,1 m2. K bytu si můžete koupit venkovní parkovací stání (podíl na pozemku)- hned u vchodu pod lampou.

Byt zůstal částečně vybavený - kuch. linka se všemi spotřebiči, vestavěná skříň v pokoji, 4 komody, aut. pračka, televize, regály v šatně a sklepě, osvětlení, garnyže a žaluzie, jedny manželské postele. Velký balkón je na jih a východ, dost slunka a přitom byt není přehříván díky stříšce, klimatizace v bytě nebyla potřeba. 

Byt je vhodný pro 3člennou rodinu nebo jako investice k pronajímání, v klidu a přitom rychlé napojení na obchvat města, dálnici směr Prostějov, Brno. Po chodníku vedle budovy je  zastávka MHD, do 10 min. se staví nová tramvajová trať, obchody, fitness, lékaři, škola i školka. Do 10 min. je rybník Hamrys, pěkné procházky a napojení na cyklotrasy. 2021, cena v inzerci byla 6,9 mil. Kč.    Video najdete v menu Inzerce a videoprohlídky.

     

 

PRONAJATO v r. 2021:

- dva sousední byty 1+kk s lodžií ve 2. NP na ul. Rokycanova, pro mladé pracující slečny

- byt 3+kk s garáží na ul. Rokycanova, pro mladou rodinu s dětmi co chtějí stavět svůj dům

- byt 2+kk s GS na ul. Rokycanova, ve 2. NP, pro mladý pár

   

 

- byt 1+kk 22 m2 se spol. garáží na Svatém Kopečku - pro studentku z HK

- 4 nové byty 2+kk, jeden s GS v lokalitě "Na Šibeníku", tř. Jiřího Pelikána 9 nebo 11, pro mladé páry a pracující paní

     

 

PRODÁNO a PRONAJATO:

Byt 2+1 ve 3. NP na ul. Ladova, Olomouc - Hejčín, který prošel rekonstrukcí v r. 2016, byl prodán o 200 tis. Kč více než byla inzerovaná cena, následně pronajat studentům VŠ.  Kupní cena bytu: 3.400.000 Kč, 08/2021, video najdete v menu Inzerce a videoprohlídky.

   

 

PRONAJATO v r. 2021 také:

- byt 2+1 na tř. 1. máje, v historickém domě, blízko parku, částečně zařízený, i s kamny na dřevo a velkým sklepem

- byt 2+kk s venkovním parkovacím stáním na ul. Janského, 4. NP, Olomouc, se 2 skříněmi a novou myčkou

- byt 2+kk s velkou terasou, ul. Bacherova, Olomouc, s klimatizační jednotkou v pokoji, Olomouc - pro studentku medicíny

    

 

- byt 3+kk 80 m2 s lodžií ve 3. NP a 2x gar. stání, ul. Rokycanova, Olomouc

- byt 1+1 po kompletní rekonstrukci, 2. NP, tř. 1. máje, u parku a centra města Olomouc

     

 

- byt 3+kk v 2. NP 71 m2 s velkou lodžií, zděným sklepem a garážovým stáním v domě, ul. Rokycanova, Olomouc

- byt 2+kk v 7. NP s lodžií a zastřešeným parkovacím stáním, ul. Jánského, Olomouc

       

 

- prostorný byt 1+k s GS s lodžií, ul. Karla Mareše, Olomouc, novostavba - video je vidět v menu Inzerce a videoprohlídky

- byt 2+1, 97 m2, v duchu secese, po komplentí rekonstrukci, tř. Svornosti, Olomouc - video je vidět v menu Inzerce a videoprohlídky

- byt 3+1 s lodžií, v panelovém domě, ul. Družební, Olomouc

    

 

PRODÁNO: Byt 3+1 Olomouc - Trnkova ul. Byt v 7. NP, 64 m2, dům po revitalizaci je prima bydlení pro 3 člennou rodinu nebo na pronájem pro 4 studenty vysoké školy. Přistup k bytu je bezbariérový (rampa a novější výtah hned ze vstupu), v bytě 3 neprůchozí pokoje, kuchyň s místem na stolování, dva menší pokoje a zasklená lodžie na západ. Byt má nové omítky, jinak původní rozvody, vše v dobrém stavu, čisté koberce, plastová okna se žaluziemi, moderní svítidla.  Koupelna a WC zvlášť, v dobrém čistém stavu, jádro umakartové. V předsíni je dost místa na věšák, skříň, botník. Na půdorysu vidíte, kam se dá umístit lednička i pračka, myčka by také šla místo 1 skříňky vedle dřezu do linky, instalatér bydlí v domě.
Slušní sousedé, jak sdělil majitel, co tam vyrůstal jako dítě. Zateplený dům, žádný úvěr SVJ nesplácí.
cena v inzerci: 2.780.000 Kč, 08/2020 - video je vidět v menu Inzerce a videoprohlídky

   

 

PRODÁNO:  Byt 2+1, Olomouc - Smrčkova ul., část Hodolany. 55,5 m2 vč. sklepu 5,3 m2 + balkon 1,7 m2. Byt ve 4. NP cihlového domu z r. 1975, v klidné ulici. Dům byl před 10 lety revitalizován - plastová okna v bytech i ve spol. prostorách, zateplení fasády a podlah ze sklepa, nové vstupy, stupačky. Byt je podle mě vhodný k celkové rekonstrukci- jádro umakartové, původní rozvody elektřiny i vody, parkety v pokojích vypadají dobře, poradíme s renovací. Na zdech omítky, světlá výška příjemná - 2,66 m, světlé pokoje, garnyže. Dispozice potěší většinu lidí - 2 větší neprůchozí pokoje, kuchyň s balkónem, koupelna a WC zvlášť přístupné z předsíně. Příčky jsou zděné, tak se nabízí i úprava dispozice - např. propojit pokoj s kuchyní, zřídit šatnu v ložnici ap. Ostatní podlahy PVC, kuchyň se dá pořídit nová do L a přesunout pračku z koupelny. K bytu je to 7 x 9 schodů, dům celopodsklepený, bez výtahu.  Výhoda posledního podlaží je větší klid, sousedi jsou známí, slušní lidi. Okna jsou za JZ, do klidné oplocené plochy patřící pouze k domu (4 vchody), kde si hrají děti, trávník, asfaltové hřiště, bezpečí pro děti. Parkování je v ulici velmi dobré, přímo u domu, ve stínu.

Lokalita má své výhody - do 10 min. pěšky jste bezpečnou cestou u hlavního nádraží, (4 min. autem), kde jsou všechny tramvajové linky, busy, úřady, poliklinika, obchody, pošta. V Hodolanech je škola, restaurace, obchody, zastávka tramvaje č. 4, rychlé napojení na okruh města i směr Ostrava, Přerov.

Cena v inzerci: 2.200.000 Kč, 06/2020

   

 

PRONAJATO  v r. 2020 :

- byt 1+kk - ul. Rokycanova, Olomouc - 35 m2 + lodžie, ve 2. NP, bez GS, novostavba z r. 2016. Pomohla vstřícnost stávající slečny, která v bytě spokojeně bydlela 4 roky. Nabídla k odkupu vybavení bytu za  rozumnou cenu.

   

 

- byt 3+1 ve 3. NP s balkónem a bezp. sklepem, Olomouc, ul. Na Bystřičce, cihlový, po rekonstrukci, 71,5 m2, pro mladý pracující pár, na 2 roky

- byt 4+kk se 2 gar. stáními, 130 m2 se 2 balkóny,  Vilapark - ul. Karla Mareše, část, zařízený, novostavba pro manažera , na 2 roky 

      

 

- byt 2+1 tř. 1. máje, blízko centra a parku, částečně vybavený - pro pár s dětmi, co mají rádi topení dřevem v kamnech

- byt 2+kk (zelené balkony), ul. gen. Píky, v Olomouci, pro maminku s miminkem, GS si pronajal jiný zájemce z domu

- byt 1+1 s lodžií ul. Nešporova, Olomouc, pro 2 studentky fil. fakulty

     

 

- byt 2+kk s balkónem na ul. gen. Píky, Olomouc - pro mladý pár z Prostějova

- byt 1+kk s GS ve 4. NP na ul. Rokycanova, Olomouc - pro paní, co jsem ji pomohla prodat dům

- byt 1+kk v novostavbě na ul. Al. Rašína, Olomouc - pro mladý pár z Olomouce

- družstevní byt 3+1 s lodžií v panelovém domě na ul. Družební (nejdelší hledání nájemce) - pro paní s dítětem

     

- byt 2+kk s GS v novostavbě na ul. Karla Mareše, Olomouc - pro paní, co chce bydlete blízko příbuzných

- byt 3+1 po kompletní rekonstrukci na Svatém Kopečku, Olomouc - pro mladý pár co miluje přírodu kolem

-  garážové stání v bytovém domě Topolová, Olomouc - pro zájemce ze sousedního domu

   

- byt 2 + kk s velkým balkónem, venkovními žaluziemi, šatnou, ve  3. NP, ul. Voskovcova 8 - pro mladý pár

- byt 1+ kk s GS v novostavbě ve Vilaparku, s lodžií a krásným výhledem, 3. NP,- pro cizince

- byt 3+1 s garáží a 3 lodžiemi, v cihlovém domě na Sv. Kopečku - pro pracující pár se 3 dětmi

    

- prostorný byt 1+kk - 51 m2 se zděným sklepem, ul. Dlouhá, Olomouc - Lazce a GS sousedovi z domu

- malý byt - pracovna 1+kk na Svatém Kopečku v RD

- byt 2+kk s GS v 4. NP, nezařízený,  novostavba bytového domu E. Husserla, Olomouc

- byt 2+kk a GS v 2. NP bytového domu, zařízený, ul. Peškova, Olomouc,

       

- byt 2+1 v 1. NP rodinného domu (bez zahrady, bez balkonu)  - Valdenská ulice, Olomouc - pro mladý pár, částečně vybavený

- byt 1+kk v RD na Svatém Kopečku - pro 1 pracujícího muže

- byt 2+kk v bytovém domě Rokycanova ul. 795/1h, nezařízený, pro seniora

- byt 4+kk s 2 GS ve Vilaparku, částečně vybavený po dohodě     

    

- byt 2+kk s GS v novostavbě v projektu Zlaté terasy, kompletní vybavení po dohodě s nájemcem - manažerem z Německa

- byt 2+kk s GS - ul. Ed. Husserla, v 5. NP s lodžií, pro mladý pár, vybavení na přání - lednička a MV

- byt 2+kk s GS - ul. Ed. Husserla v 4. NP s balkonem, pro mladý pár z Olomouce

   

PRODÁNO: Byt 2+1, Wolkerova ul.- byt právě po rekonstrukci -  56,2 m2 ve 4. NP panelového domu po revitalizaci. Bez výtahu, předposlední podlaží, pokoje neprůchozí, menší balkón, koupelna a WC zvlášť, zděný sklep 4 m2. Okna na JV, relativně klid, je to 2. řada domů od ul. Wolkerova. Parkování velmi omezené.  Do centra města i nemocnice je to 10 min. pěšky, tam jsou všechny obchody, restaurace, služby, úřady. 12/2019

    

PRODÁNO:  byt 3+1 Olomouc - Neředín - Karafiátova ul. Větší byt 77 m2 s šatnou a balkónem do zeleně, ve 3. NP  panelového domu bez výtahu, z roku 1967. Byt v původním stavu, určen k rekonstrukci. Dvě okna plastová. Zděný sklep v suterénu 4,1 m2. Majitelka žije v Itálii, byt koupila paní, která kdysi bydlela poblíž a má ráda tuto lokalitu. V inzerátu byly pouze fotky venkovní + pečlivý půdorys, dobrý popis, to zájemcům nakonec stačilo pro jejich rozhodnutí.  Byt předán ihned po podpisu kupní smlouvy.  01/2019

       

PRODÁNO:  byty 1+1 a 2+1 se zahrádkou ve Šternberku, Oblouková ulice. Oba byty ve 3. NP bytového domu, kousek od náměstí, určeny k rekonstrukci - okna, podlahy, koupelny, rozvody. Velikost bytů 1+1 - 44 m2 + skladovací kóje, byt 2+1 - 54 m2 + 2 skladovací kóje, zahrádka 79 m2 přístupná zadním schodištěm, v klidu. V domě pouze 5 bytů, k využití společná kolárna, půda, dvorek, kousek společné zahrady. Kupní cena 800.000 Kč a 1.060.000 Kč, 2018. Prima lokalita na bydlení, klid a přitom kousek od náměstí, volné parkování u domu, napojení domu na všechny IS, vlastní topení, západní slunko, do 2 min. obchod, banka, lékaři, restaurace, byty vhodné i na pronájem.

      

PRODÁNO: Byt v centru Olomouce - Wolkerova ul.- 85 m2dispozice 2+1/3+kk v 2.NP, naproti Smetanovým sadům. Z centrální haly je vstup do 3 větších neprůchozích pokojů - na JV 2 pokoje (24 m2  a 24,4 m2) s výhledem do parku, do ulice Wolkerova, na SZ pokoj (20,3 m2)s kuchyňským koutem, balkón. Nová kuchyňská linka , balkón 2,2 m2 orientovaný do společné zahrady. V pokojích vnitřní i vnější rolety, dřevěná okna s trojskly, máme nabídku na nová plastová okna s trojskly. V celém bytě je osvětlení, čisté koberce, vymalováno. V koupelně je vyzděný sprchový kout, topící žebřík, umývadlo se zrcadlem, nový plynový kondenzační kotel Junkers (na topení i teplou vodu). WC zvlášť, s oknem a umývadlem. Světlá výška místností 3 m zvětšuje celý pocit prostoru, vše je čisté, prosvětlené. K bytu lze užívat i společnou zahradu (305 m2) přístupnou zadním vstupem a  1 vyhrazené venkovní parkovací stání, dům bez výtahu. Jedná se o příjemné bydlení ve městě, všude blízko, do 10 min. pěšky Horní náměstí - obchody, 5 restaurací, kavárny a bary, pošta, lékaři, všechny služby, zastávka 2 tramvají poblíž, přitom parky a sady u domu a rychlé napojení na obchvat města. Byt vhodný v současném stavu bez úprav k pronájmu studentům. 09/2018

   

PRODÁNO: Byt 3+1 Olomouc - Fischerova ul., v panelovém domě - 72,1 m2 + lodžii na východ do zeleně 4,1 m2, ve 4. NP. Obývací pokoj je propojený s kuchyní, zděné jádro, původní obklady, je to novější dům z r. 1995.  Obě ložnice mají okna na východ, ráno vás vzbudí slunko a po obědě je tu pěkný chládek.  Na podlahách PVC, v kuchyni nové zátěžové PVC, na lodžii dlažba, v domě klid. Z lodžie je výhled až na Svatý Kopeček. Celý dům je na štítových stěnách zateplený, v dobrém stavu, nesplácí se žádný úvěr na bytě ani na domě. Parkovací možnosti jsou lepší než jinde. Obchod s potravinami je naproti domu, zastávka MHD 3 min po chodníku.Přes cestu ordinace lékaře pro dospělé i pro děti + ordinace klasické čínské medicíny, v ulici dále další dvě pediatrické ordinace a gynekologie. Do 5 min pěšky ZŠ, MŠ, Waldorfská ZŠ. Restaurace, rodinné sportovní centrum FitZone a další obchody též do pěti minut. 06/2018

   

PRODÁNO: Byt 3+1 v cenru Olomouce, ul. Pekařská. 2.NP, 103 m2, bez balkónu. Dům prošel v roce 2016 rekonstrukcí - nová střecha, zateplení dvorní fasády, nová fasáda do ulice, jsou i nové stupačky, ležaté rozvody. V bytě jsou dřevěná EURO okna s izolačními dvouskly, okna dobře tlumí hluk z ulice, v bytě je klid. V bytě je nová topná soustava - kotel, rozvody, otopná tělesa (z r. 2012), podlahy PVC, vše čisté, na pronájem ihned připravené. K bytu je 27 schodů, byt je umístěn nad zlatnictvím, střední poloha bytu snižuje náklady na vytápění. Velmi dobré oslunění obou pokojů z jižní strany, díky světlé výšce místností 3,3 m působí byt vzdušně a prostorně. Společnou zahradu 170 m2 za domem se zelení a květinami, pro sušení prádla a relaxaci - pronájem od Města Olomouc. K bytu patří i sklepní kóje v suterénu (4 x 1,5 m) , společná kolárna. Poloha v centru města je výhodnou, vše je blízko - Horní a Dolní náměstí s obchody, restauracemi, památky, parky, lékaři, kino, zastávka 2 linek tramvají je 2 min. od domu. Jaro 2018.

   

PRODÁNO:  Prostorný  mezonetový byt 4+kk v centru OlomouceVelikost bytu 192,6 m2 + sklep 15 m2, v klidné části domu v Pekařské ulici, v centru Olomouce, jen 3 min. od Horního náměstí. Byt vznikl přestavbou ateliéru ve dvorní části domu v roce 2003, jedná se o mezonetový byt umístěný v 2. a 3.NP, s pultovou  střechou.  V 2. NP je prostorný obývací pokoj 60 m2, okna orientována do zahrad, dřevěný trámový strop, krb, pohodlné stolování, dubové schodiště do patra. Rodinná koupelna se 2 okny, rohovou vanou, 2 umývadly, sprchovým koutem, částečně oddělené WC. V patře jsou 2 větší pokoje (25,6 m2 a 22,6 m2), hala s průhledem do obývacího pokoje, WC.  Vytápění bytu a ohřev TUV vlastním plynovým kotlem, centrální vysavač. Uživatelé bytů mají k dispozici zahradu za domem 173 m2, v pronájmu od města, na sušení prádla, posezení, květiny. Historický dům s novou střechou a zateplením obvodového pláště dvorní části z r. 2016.  Poloha v centru města je výhodnou, vše je blízko - Horní a Dolní náměstí s obchody, restauracemi, památky, parky, lékaři, kino, zastávky tramvají poblíž, malý provoz aut.  Cena v inzerci byla 6 mil. Kč.

rok 2018, koupili lidé, co bydleli  asi 2 min. daleko v nájmu a pracují/podnikají v centru města.

   

PRONAJATO a PRODÁNO: Prostorný byt 2+kk s balkónem, ul. Al. Rašína, Olomouc (u Globusu).  6. NP (poslední) nového bytového domu, ona na západ. Užitná plocha bytu je 62 m2 +  balkón 10 m2 + zděná komora 2,5 m2 ve 4.NP, celkem 74,5 m2. Větší koupelna, WC  zvlášť, žaluzie, osvětlení. 

Pěšky obchodní centrum Globus s restaurací, kavárnami, kinem, pekařstvím, velký obchod, včetně nábytku.  Prodáno 06/2018 .

    

PŘEVEDENO: Prostorný byt 3+1  Olomouc, Družební ulice. Zvýšením přízemí panelového domu, z r. 1992,  plocha 82,4 m2 + lodžie 4,5 m2, byt po rekonstrukci před 6ti lety. Zděné jádro s novými rozvody,  WC zvlášť.  V bytě místo na šatnu, 2 x větší ložnice. Přístup do bytu je po 8 schodech (bez výtahu) Jedná se o družstevní byt s možností rychlého převodu do os. vlastnictví, po doplacení anuity 34 tis. Kč, žádný úvěr na revitalizaci se již nesplácí. Oba převody jsou osvobozené od daně z nabytí. K bytu patří sklep 3,7 m2 (laťkovou stěnu lze vyzdít). Kousek škola, školka, všechny obchody, fitness, kavárny, prádelna aj. 2017

    

 PRODÁNO: Byt 2+1 + garáž - Olomouc, Svatý Kopeček. Slunný byt představuje ideální spojení pro zájemce o bydlení v hezké části Olomouce, v dosahu MHD a služeb, přitom 3 min. od lesa. Byt o velikost 61 m2 je v 2. podlaží bytového domu, který byl kolaudován v r. 2004. V přízemí domu je samostatná garáž 15 m2, další místo na parkování je před garáží. Krásné okolí, na zastávku MHD č. 11 je to 6 min.,  v místě obchod, pošta, 5 restaurací, ZOO, sportovní vyžití po celý rok. 2017.

         

 

PRODÁNO a PRONAJATO:  Byt 3+1, 3.NP panelového domu,  70 m2 + lodžie 3,1 m2, včetně sklepu 2 m2. Jádro je vyzděné, nové rozvody v domě i v jádře, WC zvlášť. Na jižní stranu venkovní žaluzii, venkovní roleta.

   

 

PRODÁNO: Byt 4+1 - 120 m2 - Olomouc, Polská ul. 4.NP bytového domu z r. 1950, včetně zděného sklepu 10,7 m2.  4 neprůchozí větší pokoje (16 až 27 m2). Pokoje mají okna na jižní a západní stranu, kuchyň a příslušenství na sever. Okna plastová, v pokojích parkety, ost. keram. dlažba. Koupelna i kuchyňská linka starší/původní. Předposlední podlaží v domě je výhodou, nad bytem jsou byty v půdní vestavbě, střecha sedlová. Na podlaží jsou pouze 2 velké byty, v domě je 10 byt. jednotek. Dům je zeteplený, průběžně se do domu investovalo, žádný úvěr se nesplácí, do fondu oprav se platí 600 Kč/měs. Výtah v domě není. Parkování volné. Rodiny s dětmi jistě ocení polohu domu - na tramvaj, MHD, do parku a do ZŠ je 5 min., klidnější ulice, do centra města i do většiny obchodů do 10 min. pěšky, pohodlné napojení na okruh města. 2017.

      

   

 PRODÁNO  Byt 3+kk s lodžií - Olomouc -  ul. gen. Píky,   83 m2 + 5,2 m2 lodžie,  v 1.NP cihlového domu z roku 2010. Do zvýšeného 1.NP je 8 schodů, parapety oken pokojů jsou min. 2,5 m nad terénem, výtah od vstupu zajistí bezbariérový přístup (pro kočárky i starší osoby). Podlahy bytů v 1.NP jsou dobře zateplené - 160 mm izolace.  V bytě se nekouří, nechovají zvířata, vybavení i podlahy jako nové, pěkná výmalba. V domě je společná kolárna (s mříží i kamerovým systémem), majitelé vlastní i podíl na zelené ploše mezi domy, kde je dětské hřiště. Velmi dobrá lokalita na bydlení - tramvajová zastávka přístupná po bezpečném chodníku do 5ti min, do centra města 4 zastávky, rychlé napojení na obchvat města a dálniční síť, přitom všude klid. Pěšky dojdeme do obchodního centra Globus s restauracemi, obchody, multikino, lékárna aj. V blízkosti ZŠ, MŠ, tenisové kurty, tělocvičny, veterinární ordinace.  2016   

 

PRODÁNO - Byt 4+kk Olomouc- Wellnerova ul. , v 5. podlaží polyfunkční budovy v centru města, dům byl dokončen v r. 2003. Užitná plocha bytu 170,7 m2, zajímavá dispozice a osvětlení z vniřního zaskleného atria.  Velká koupelna má 2 okna, vanu, sprchový kout, 2 umyvadla, pračku, WC, další WC s umývadlem. Atrium prosvětluje hlavně obývací pokoj a jídelnu, je zastřešené dvojitou konstrukcí se střešními okny, odvětrávané. Dá se využít k relaxaci, pěstování květin i úschově dražších kol.  V suterénu domu vlastní garážové stání. Cena bytu vychází rozumně na 22.200 Kč/m2. V domě lékárna, ordinace, blízko tramvaj, parky, obchody, restaurace, plavecký stadion, rychlé napojení na dálnice.  rok 2016

   

 

PRODÁNO  Byt 2+1 - Olomouc - Praskova ul. , zvýšené přízemí cihlového bytového domu, okna jsou orientována na JZ.Byt má vytápěnou plochu 78,3 m2 + lodžii 1,8 m2 + sklep 10 m2, celkem 90 m2, podíl na zastavěné ploše a nádvoří. Dům byl podle údajů ve stavebním archivu postaven v r. 1924, později došlo k plynofikaci bytů, stavebním úpravám jednotl. bytů, kompletní zateplení domu proběhlo v r. 2000, nové stupačky. V bytě proběhla v r. 2004 kompletní rekonstrukce - koupelna, podlahy, vytápění, dveře aj. V bytě jsou plastová okna s vertikálními žaluziemi, kuch. linka, osvětlení v podhledech. Plynový kotel na vytápění i přípravu teplé vody.Výborná bydlení - 2 tramvajové zastávky na hl. nádraží, do 5ti min. obchody, restaurace, kavárny, Univerzita, procházky podél řeky do Klášterního Hradiska, dál do Černovíra a do Hejčína, napojení na cyklostezky. Ve vnitrobloku na zelené ploše lze relaxovat, sušit velké prádlo.  2016

   

PRODÁNO: panelový byt 4+1 - Olomouc - Trnkova ul. byt 4+1 s lodžií v 6. podlaží panelového domu po kompletní revitalizaci, vytápěná plocha 84 m2 + lodžie 2,9 m2 + sklepní kóji 2,6 m2. Pokoje jsou všechny neprůchozí. V bytě je 1 velká koupelna s vanou a 2x WC. Dům z r. 1986, rekonstrukce 2003, plastová okna, zateplení domu, nový výtah, stupačky. Tři pokoje na jih, kuchyň s jídelnou a pokoj na sever. Nová tramvaj 7 min. po chodníku. Bez zástavy, exekuce.  rok 2014

      

PRODÁNO:  cihlový byt 1+1 v Olomouci – ulice Polská. Byt v OV po rekonstrukci, podlahová plocha je 43 m2 + sklep 2,6m2 + spol. lodžie 4 m2, okna na jih. Byt má nové omítky, podlahy, dvě nová plastová okna se žaluziemi (2013) do ulice + menší okno v koupelně. Kuchyně s jídelním koutem má nábytek na míru,  vestavěné spotřebiče, šatna s policemi, nábytek v pokoji. Plynový kotel, koupelna s WC, společná lodžie pro 2 byty, za domem je oplocená klidná zahrada , volné parkování, blízko tramvaj, nemocnice, centrum, park.  rok 2014 - na investici.

      

PRODÁNO:  byt 2+1 v Olomouci – Holici - Slunečná ulice. Byt v OV v panelovém domě v 1.NP po rekonstrukci, už. plocha 51,3 m2, koupelna zděná, WC zvlášť. Dům nepodsklepený, zateplený, plastová okna na JZ, před okny zeleň a klid. Kuchyňská linka a vestavěné skříně v ceně. Vytápění-vlastním elektrokotlem a otopnými tělesy, ohřev vody el. bojlerem, snížená sazba na el. D45d, měs. zálohy na 4 osoby: 1800 Kč na elektřinu, fond oprav + spol. prostory 785 Kč. V bytě je možnost umístění krbových kamen. Parkování auta je možné na klidné ulici Slunečná, od zastávky MHD č. 19 a 23 – 5 min.  rok 2014.

            

PRODÁNO: bytu 4+1 s gar. stáním v Olomouci - ul. Slavonínská. plocha 120,2 m2 + balkon a lodžie 11 m2 + gar. stání v suterénu domu. Dům bez výtahu, kolaudace v r. 1999.   Kuchyň je prostorná – 20,4 m2, kuch. linka se zabud. spotřebiči , klimatizace, 2 koupelny, 2x WC, vestavěné skříně, šatna, zděný sklep 6,6 m2 v suterénu na kola. Školka, základní škola i Waldorfská škola, obchody, pekárna, fitcentrum poblíž, bezpečná cesta po chodníku, zastávka MHD 3 min. rok 2013.

      

  Vytvořit poptávku

  • Byty
  • Domy
  • Rekreační objekty
  • Komerční nemovitosti
  • Pozemky
  • Ostatní

  Upřesnit

  Cena a plocha

  m2
  m2
  m2
  m2

  ... nebo vyberte celý kraj či okres

  Vlastnictví

  Konstrukce

  Typ budovy

  Vybavení

  Charakteristika

  IS sítě

  Umístění v obci

  Vyhledat vhodné nemovitosti

  • Byty
  • Domy

  Upřesnit

  Vyhledat fulltextově

  Cena a plocha

  m2
  m2
  m2
  m2

  ... nebo vyberte celý kraj či okres

  Vlastnictví

  Konstrukce

  Typ budovy

  Vybavení

  Charakteristika

  IS sítě

  Umístění v obci